Kniha návštěv

Datum 21.07.2009

Vložil Zdenka a Martin

Titulek Re: Držím palce...

Odpovědět

Dobrý den Lucko,
moc Vám děkujeme za povzbuzující vzkaz. Srovnání s Rakouskem nám velice lichotí - my sami bychom si to rozhodně ještě nedovolili :-). Jsme na začátku a té práce tu máme stále víc než dost. Ale komu se nelení, tomu se zelení a u nás to platí doslova. Určitě se u nás stavte, až zamíříte do našeho kraje, jste srdečně zvána Vy i Vaši blízcí. Byť je náš kraj dosud turisticky neobjeven, věříme, že byste v něm našla mnohá zalíbení. Ještě jednou moc děkujeme za povzbuzení a přejeme už konečně slunečné prázdniny.

Datum 29.01.2009

Vložil Irča

Titulek ahojky

Odpovědět

Díky za krásný titul (stará kozařka), :-D :-D

Datum 07.11.2008

Vložil Ivo Musil

Titulek Pozdrav z Líní

Odpovědět

Tak se mi o nepodařilo koupit i když jsem dělal co jsem mohl, moc mě to mrzí. Přeji Vám, ať farma prosperuje a splní se Vám vaše představy.
S pozdravem
Ivo Musil

Datum 14.12.2008

Vložil Zdenka

Titulek Re: Pozdrav z Líní

Odpovědět

Tak to je vyloženě škoda, byly to opravdu zajímavé pozemky. Ale věci se nedějí jen tak, vše má svůj dobrý smysl, tak nezoufejte - třeba byste tam neudělal štěstí, a tak jste byl tímhle neúspěchem ochráněn. A navíc - naděje umírá poslední, tak nezoufejte, třeba se objeví něco mnohem, mnohem lepšího :-).

Datum 16.07.2008

Vložil Hanka

Titulek Ahoj

Odpovědět

Ahoj Lněníčkovi! Narazila jsem na vás náhodou, když jsem hledala po internetu biozeleninu. Trefila jsem na stránky na rodina.cz na "biomamky" a odtud byl už jen kousíček k vám. Moc vás zdravím, posílám vřelý pozdrav z Valašska a určitě (pokud vám zbyde čas) aktualizujte stránky, protože si vás dávám do oblíbených a budu se chodit dívat, co se vám rodí a klube na statku. (Živá kuřátka jsem neviděla už mnoho let, tak je alespoň krásné si číst, že to někde ještě k vidění je.)
Co agroturistika? Počítáte s tím?
Hanka

Datum 22.07.2008

Vložil Martin

Titulek Re: Ahoj

Odpovědět

Ahoj Hanko,
srdečně Tě zdravíme z Nepomyšle a určitě naše stránky navštěvuj- času na aktualizaci obzvlášt v létě moc není, ale je příjemné, že v tom nejsme sami:-)
Agroturistiku do budoucna chystáme (dokonce už je připravený projekt), co se týče realizace- to zatím nedovedeme odhadnout- času je omezené množství a nechceme o něj připavit děti.Jednalo by se samozřejmě o miniagroturistiku;-) Každopádně budeš-li chtít, máme u domu místo pro stanování, které je trvale k dispozici. A zelenina také bude...
Pěkný den přejí
Lněníčci z Nepomyšle

Datum 17.04.2008

Vložil Martin Lněníček

Titulek Test

Odpovědět

Takže jsem první kdo sem zapisuje, snad to bude fungovat a snad nebudu poslední:-)