Kniha návštěv

Datum 28.05.2010

Vložil Zdenka

Titulek Re: Jůůů

Odpovědět

Ahojte rodinko, určitě si k nám udělejte výlet, stojí to za. Jen to sluníčko tu letos zlobí i nás - zatímco jiné roky praží a praží, až je to tu jako na Sahaře, letos nezasvítí a nezasvítí :-). Ale zase je vše krásně zelené. Biozeleninu prodáváme, byť zatím ve velmi omezeném množství. Dopadne-li vše dobře, mohla by být na prodej mrkev, cibule, hrášek a dýně Hokkaido. Česnek si necháváme na sadbu, chceme jeho pěstování hodně rozšířit. Budou snad i brambory. Držte palce a na podzim se zkuste ozvat. PS: Koncem června by už mohly být i biotřešně z našeho vysokokmenného sadu. Přijeďte si natrhat.

Datum 12.03.2010

Vložil Valerie

Titulek jen pozdrav

Odpovědět

Ahojky ,tak jsem dneska koukla na Vaše stránky a super.Takovích odvážlivců by asi chtělo více .Držím palce aby Vám to pěkně vše skvétalo.(je mi 12 let)

Datum 28.05.2010

Vložil Zdenka

Titulek Re: jen pozdrav

Odpovědět

Ahoj Valérie,
moc díky za příspěvek. Docela by mne zajímalo, jak jsi se na naše stránky dostala? Neber to, prosím, špatně, přeci jen v Tvém věku není úplně běžné brouzdat po zemědělských webech :-). I proto si moc ceníme Tvého vzkazu. Stav se někdy s kamarády nebo s rodiči. Anebo se školou - už brzy budeme pořádat pro školy exkurze, tak srdečně zveme Tebe i Tvou třídu. Měj se krásně.

Datum 28.02.2010

Vložil Petra

Titulek Krása

Odpovědět

Dobrý večer, moc krásné stránky a velmi záslužná práce...takovým jako jste Vy by se mělo dokola děkovat a hlavně podporovat! Myslím, že se brzy přijedu podívat :-)

Datum 28.05.2010

Vložil Zdenka

Titulek Re: Krása

Odpovědět

Dobry den Petro,
určitě přijeďte. V dohledné době snad už bude i spartánské ubytování pod střechou, tak bude možné pobýt déle i v tomto deštivém počasí. Těšíme se na viděnou.
PS: Omlouvám se za pozdní reakci - k úpravě stránek sedám poslední dobou stále méně. Je tolik práce venku, že vevnitř už nezbývají síly :-).

Datum 11.08.2009

Vložil sarkastassi

Titulek taky se stavime

Odpovědět

Nazdar Lnenickovi, posilam pozdrav z Rima slunne Italie e blahopreji k Anicce.
Urcite se k vam radi podivame az se nam naskytne prilezitost opet navstivit krasne Cechy...at se dari vam vsem..
Sarka

Datum 12.08.2009

Vložil Zdenka a Martin

Titulek Re: taky se stavime

Odpovědět

Dobrý den Šárko,
děkujeme Vám za slunné pozdravení z Říma. Potěšilo nás, že nás sledujete až z takové dálky :-). Určitě se přijeďte podívat, budete-li mít někdy cestu kolem. Jsme téměř pořád doma :-). Hodně pozdravů rodině, ať Vám není smutno v cizině :-).

Datum 11.08.2009

Vložil Šárka

Titulek Pozdrav z jižních Čech

Odpovědět

Ahoj, narazila jsem na Vás na serveru rodina.cz. Článek o porodu byl skvělý. Fandím Vám a držím pěsti. Stránky jsou moc pěkné.
Šárka

Datum 12.08.2009

Vložil Zdenka a Martin

Titulek Re: Pozdrav z jižních Čech

Odpovědět

Díky za podporu z Jižních Čech :-). Za pár dní se k Vám na jih chystáme na Zemi živitelku, tak snad nám to všechna naše zvířátka dovolí. Anička už baští sama, takže největší starost je vyřešena. Mějte se moc fajn a zachovejte nám přízeň.

Datum 20.07.2009

Vložil Lucka Lindnerová

Titulek Držím palce...

Odpovědět

Ahoj, našla jsem o vás informaci na idnes.cz - děláte opravdu záslužnou práci a vaše prezentace na tomto webu je také super. Takhle obsáhlý sortiment pěstovaných rostlin a chovaných zvířat jsem viděla naposledy předloni v Rakousku. Bohužel nejste v mém dosahu, ale snad se k vám někdy dostanu na prohlídku:-) Moc vám držím palce. Lucka z Olomouce